+380 (68) 212-87-57
+380 (97) 525-35-88





Мотоблок Кентавр МБ2050Д/М2-4 (колеса 4.00-8)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис мотоблоку Кентавр МБ2050Д/М2 (колеса 4.00-8)
МБ 2050Д/М2 - це полегшена версія моделі МБ 2060Д.
Він має таку саму конструкцію, але оснащений двигуном потужністю 5,0 л. с., редуктором меншого розміру та ваги, грунтофрезою з максимальною шириною захвату 840 мм та транспортними колесами 4.00-8.
За рахунок компактності та відносно невеликої ваги, він більш маневрений у роботі, керувати ним легше та комфортніше, особливо в умовах обмеженого простору, наприклад, на грядках або між деревами.
До того ж і вартість його значно менша. Це відмінний вибір для обробки присадибної садово-городньо
- Фреза регулюється шириною секціями 2+1 товщина ножів фрези 6мм; повітряний фільтр масляного типу; металеві ручки керування; колір червоний; без дисків захисту розтегій Доставка безкоштовно!
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Диаметр колес | 8 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Система запуска | Механический стартер |
| Максимальная ширина обработки | 84 см |
| Минимальная ширина обработки | 65 см |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
- Цена: 20 500 ₴
- В наличии
- Код: МБ2050Д/М2-4
20 500 ₴
+380 (68) 212-87-57
- +380 (97) 525-35-88Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00






