+380 (68) 212-87-57
+380 (97) 525-35-88





Мотоблок Кентавр МБ2070Б-4 (колеса 4.00-10
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотоблок Кентавр МБ-2070Б-4 – самохідний агрегат з бензиновим двигуном потужністю 7 л.с. Він здатний обробляти ділянки до 1 га. Дуже простий в обслуговуванні та управлінні. Оператору досить просто його запустити і коригувати напрям руху за допомогою регульованих ручок. Запускається у роботу за допомогою ручного стартера. Бензиновий мотоблок Кентавр МБ-2070Б-4 агрегатується зі всіляким навісним обладнанням, що дозволяє виконувати весь спектр сільськогосподарських та будівельних робіт.
ОСОБЛИВОСТІ МОТОБЛОКУ КЕНТАВР МБ-2070Б-4
Чотирьохтактний двигун потужністю 7 л.с.;
Місткий бак на 3,6 л бензину дозволяє агрегату безперервно працювати понад 2 години;
Повітряно-олійний фільтр нового зразка з високим забором повітря;
Припинення роботи при відпусканні рукоятки;
ВОМ для передачі потужності навісного обладнання.
Відгуки покупців про мотоблок Кентавр МБ-2070Б-4 позитивні. Клієнти відзначають високу продуктивність, легкість управління, безпеку експлуатації та економічну витрату палива.
Придбати за доступною ціною мотоблок Кентавр МБ-2070Б-4 ви можете у нашому інтернет-магазині. Ми надаємо гарантію від заводу на 1 рік, гарантуємо відмінний сервіс, перевірку кожної одиниці товару перед відправкою та швидку доставку до всіх міст України.
Головні переваги моделі Кентавр МБ2070Б (колеса 4.00-10):

Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом.
Змінна (1+1+2)+(2+1+1) ширина захвату грунтофрези 620/880/1140 мм, захист підшипників від пилу.
Пневматичні транспортні колеса 4.00-10 з протектором «ялинка».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | 170 F |
| Минимальная ширина обработки | 115 см |
| Максимальная ширина обработки | 60 см |
| Максимальная глубина обработки | 50 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колес | 10 дюйм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 20 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: МБ2070Б-4
20 250 ₴
+380 (68) 212-87-57
- +380 (97) 525-35-88Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00







