




Мотоблок Кентавр МБ2013Б (колеса 4.00-10)
Опис мотоблока Кентавр МБ2013Б (колеса 4.00-10)
МБ 2013Б — конструктивно однаковий із мотоблоком МБ 2070Б, але оснащений значно потужнішим двигуном — 13 к. с., завдяки цьому ширина захоплення ґрунтофрези збільшилася до 1400 мм, продуктивність під час культивації та інших операцій з обробки ґрунту відчутно вища. Велика потужність двигуна та пневматичні транспортні колеса розміром 4.00-10 дають змогу ефективно використовувати мотоблок не тільки для обробки ґрунту, але й застосовувати його як транспортний засіб для перевезення вантажів на спеціальному причепі. За необхідності можна додатково придбати та встановити колеса розміром 5.00-12.
МБ 2013Б — конструктивно однаковий із базовою моделлю, але має значно потужніший двигун — 13к.с. Завдяки цьому ширина захвату грунтофрези збільшилася до 1400 мм, отже, продуктивність під час культивації та інших операцій з обробки грунту відчутно вища. До того ж велика потужність двигуна і 10-дюймові пневматичні транспортні колеса дають змогу застосовувати МБ 2013Б як транспортний засіб для перевезення вантажів на спеціальному причепі. Тим паче, що можна ще додатково придбати та встановити колеса розміром 5.00-12
https://www.youtube.com/watch?v=OfH2aywcnfA&embeds_euri=https%3A%2F%2Fkentavr.ua%2F&feature=emb_rel_pause
Головні переваги моделі Кентавр МБ2013Б

Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом.

Запобіжне блокування важеля вмикання заднього ходу.

Зручний важіль «ручного газу» (манетка) з регулювальним баранчиком.

Датчик контролю рівня масла в картері двигуна. Вимикач двигуна на кермі в зручному місці.

Передача крутного моменту на фрезу за допомогою надійного конічного редуктора.

Гумові м'які неслизькі руків'я на ручках керма й на важелях перемикання кпп.

На глушнику встановлена додаткова об'ємна захисна решітка від можливих опіків.

Швидке регулювання керма за висотою й кутом повороту. Відкидна передня стійка.

Паливний бак має кришку на різьбі, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.

Захисні металеві крила зі знімними розширниками, можливе установлення дисків захисту рослин.

Універсальний причіпний пристрій мотоблочного типу. Поздовжній вал відбору потужності.

Передній бампер із ручкою для перенесення та консолями для перевезення фрез.

Надійний бензиновий двигун потужністю 13 к.с.

Повітряний фільтр контактно-масляного типу.

Змінна (1+1+3)+(3+1+1) ширина захвату фрези 880/1140/1400 мм, захист підшипників від пилу.

Пневматичні транспортні колеса 4.00-10 з протектором «ялинка».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | 188F |
| Минимальная ширина обработки | 88 см |
| Максимальная ширина обработки | 140 см |
| Максимальная глубина обработки | 20 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| Скорость движения (транспортная) | 9 км/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колес | 10 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Объем двигателя | 389 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 5 л |
| Объем масляного бака | 1 л |
| Расход топлива | 2 л/ч |
- Цена: 22 000 ₴
- В наличии
- Код: МБ2013Б
22 000 ₴
- +380 (97) 525-35-88Валентина
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


