




Мотоблок ДТЗ 510ДН (колеса 4.00-10)
Ціна вказана для мотоблоку у розібраному вигляді.
Для мотоблоку у зборі ціна буде вищою.
Особливості моделі ДТЗ 510ДН:
- Міцний литий чавунний корпус редуктора.
- Захист підшипників редуктора фрези від пилу і бруду.
- Змінна ширина захоплення фрези, шаблеподібний ножі товщиною 5,5 мм
- Захисні металеві крила із знімними розширювачами, можлива установка дисків захисту рослин
- Наявність пневматичних транспортних коліс протектором типу "ялинка" в комплекті.
- Можливість встановлення металевих грунтозацепов замість коліс.
- Посилено універсальне причіпний пристрій мотоблочного типу дозволяє агрегатувати мотоблоки з навісним обладнанням для обробки ґрунту або з транспортним напівпричепом.
- Паливний бак має зручну кришку на різьбі з сапуном, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Об'ємний металевий кожух на глушнику захищає від можливих опіків.
- Зручний важіль "ручного газу" (манетка) з регулювальним баранчиком.
- Висока якість лиття - рівна поверхня без дефектів, акуратні і надійні зварні шви.
- Якісне фарбування всіх металевих деталей, кріпильні вироби з антикорозійним
Опис дизельного мотоблоку ДТЗ 510ДН:
Основна відмінність ДТЗ 510ДН від ДТЗ 570БН — це використання дизельного двигуна потужністю 10 л. с. В іншому вони конструктивно і функціонально дуже схожі. Прямий привід коробки передач, через нове безпечне нормально розімкнуте зчеплення. Блокування важеля заднього ходу від випадкового включення. Наявність на транспортних колесах обгонных разблокираторов, які значно полегшують поворот і розворот мотоблока. Великі колеса 4.00-10 і 8-секційна фреза з максимальним захопленням 1140 мм. При цьому навіть щільні ґрунти якісно розпушуються на необхідну глибину за один прохід.
Дизельный двигатель ощутимо экономнее бензинового, лучше выдерживает длительную работу под нагрузкой, сохраняет высокий крутящий момент при снижении оборотов, а значит, и тягу. Он более долговечный и экологичный, не требует регулировки карбюратора и системы зажигания, для облегчения запуска при низкой температуре оснащен декомпрессором.
Благодаря большему весу улучшается сцепление транспортных колес с дорожным покрытием или почвой. Этот мотоблок полностью подходит не только для работы в домашних хозяйствах, а и может профессионально использоваться на огородных, садовых и тепличных комплексах, а также как средство для перевозки грузов на специальном прицепе.
Детальніше: https://shponka-plus.com.ua/ua/p1288946957-motoblok-dizelnyj-dtz.html| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | 186F |
| Минимальная ширина обработки | 85 см |
| Максимальная ширина обработки | 114 см |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Количество передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| В комплекте оборудования | Фрезы |
| Скорость движения (транспортная) | 9 км/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колес | 10 дюйм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 28 200 ₴
- В наличии
- Код: ДТЗ 510ДН
28 200 ₴
- +380 (97) 525-35-88Валентина
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00






