




Мотоблок Кентавр МБ40-3-4
Опис мотоблоку Кентавр МБ40-3
Відеоогляди
МБ 40-3 — найдоступніший за ціною, але цілком повнофункціональний мотоблок із двигуном потужністю 7 к. с. Він має такий самий як у МБ 40-2 клинопасовий привід, ґрунтофрезу й новий повітряний фільтр, тільки замість двох пневматичних коліс до його комплекту входити одне опорне колесо. Це дуже зручно в роботі, особливо якщо нема потреби постійно перекочувати мотоблок на значні відстані. Також немає в комплекті кронштейна для передньої навіски, але якщо це виявиться необхідно, завжди можна додатково придбати та встановити і кронштейн, і транспортні колеса розміром 3.50-6 або 4.00-8. Редуктор фрези — алюмінієвий, кермо має полегшену стійку з регулюванням тільки за висотою, тому управлятися з ним зовсім неважко.
Мотоблок із клинопасовим приводом має цілу низку відчутних переваг перед аналогічними за потужністю мотоблоками з прямимо шестеренчастим приводом. Насамперед пасовий привід слугує водночас силовою передачею, зчепленням і елементом системи безпеки. Якщо в процесі роботи грунтофрезу раптом заклинити камінням або палицею, пасовий привід амортизує удар і запобігає пошкодженню двигуна й редуктора. Крім того, мотоблок із пасовим приводом значно ліг за вагою й дешевшийза ціною, а також простіший і зручніший у керуванні.
МБ 40-3-4 — найдоступніший за ціною, але цілком повнофункціональний. Він має такий самий як у МБ 40-2-4 клинопасовий привід, тільки замість двох пневматичних коліс до його комплекту входити одне невелике переднє опорне колесо. Це дуже зручно в роботі, особливо, якщо немає потреби постійно перекочувати мотоблок на значні відстані.
Головні переваги моделі Кентавр МБ40-3:
Безпечне нормально розімкнуте зчеплення реалізоване натягненням пасової передачі.
Новий повітряний фільтр із виносним повітрозабірником на кермі.
Зручний важіль «ручного газу» (манетка) з регулювальним баранчиком.
Паливний бак має в горловині фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива,і фільтр на виході.
Об'ємний металевий кожух на глушнику захищає від можливих опіків.
Датчик контролю рівня масла в картері двигуна, вимикач двигуна на кермі в зручному місці.
Змінна (1+2)+(2+1) ширина захвату фрези 570/810 мм.
Універсальний причіпний пристрій мотоблочного типу.
Гумові м'які неслизькі руків'я на ручках керма й на важелях перемикання кпп.
Переднє опорне колесо для зручності транспортування.
Міцний об'ємний металевий кожух захисту риводних клиновихпасів.
Можливе встановлення пневматичних транспортних коліс і дисків захисту рослин.
Швидке та зручне регулювання керма за висотою, міцна ручка для перенесення.
Алюмінієвий редуктор, ланцюгова передача від коробки передач на вал фрези.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | 170 |
| Скорость движения (транспортная) | 6 км/ч |
| Диаметр колес | 5 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Трансмиссия | Цепной редуктор |
| Система запуска | Механический стартер |
| Максимальная ширина обработки | 90 см |
| Минимальная ширина обработки | 60 см |
| Максимальная глубина обработки | 14 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Сцепление | Ременное |
| Вал отбора мощности | Да |
- Цена: 14 660 ₴
- В наличии
- Код: МБ40-3-4
14 660 ₴
- +380 (97) 525-35-88Валентина
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


