+380 (68) 212-87-57
+380 (97) 525-35-88





Мотоблок Кентавр МБ2050Д/М2-4 (колеса 4.00-8)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис мотоблока Кентавр МБ2050Д/М2 (колеса 4.00-8)
МБ 2050Д/М2 — це полегшена версія однієї з найбільш популярних дизельних мотоблоків «Кентавр», моделі МБ 2060Д. Він має таку ж саму конструкцію, але оснащений двигуном потужністю 5,0 к.с., редуктором меншого розміру та ваги, ґрунтофрезою з максимальною шириною захоплення 840 мм та транспортними колесами 4.00-8. Завдяки компактності та порівняно невеликій вазі, він більш маневрений у роботі, керувати ним простіше та комфортніше, особливо в умовах обмеженого простору, наприклад, на грядках або поміж дерев. До того ж, його ціна значно нижча. Це чудовий вибір для обробки присадибної садово-городньої ділянки малої або середньої площі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | 178F |
| Скорость движения (транспортная) | 5 км/ч |
| Диаметр колес | 8 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Система запуска | Механический стартер |
| В комплекте оборудования | Фрезы |
| Максимальная ширина обработки | 90 см |
| Минимальная ширина обработки | 60 см |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 211 куб. см |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Расход топлива | 2 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 2 л |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
- Цена: 20 500 ₴
- В наличии
- Код: МБ2050Д/М2-4
20 500 ₴
+380 (68) 212-87-57
- +380 (97) 525-35-88Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00







