+380 (68) 212-87-57
+380 (97) 525-35-88
Топ продаж










Мотоблок бензиновий Hollster 1100C 7.5к\с
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель | 1100 C |
| Модель двигуна | 170F |
| Тип ДВЗ | бензиновий, одноциліндровий, 4-х тактний двигун, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Потужність двигуна | 7,0 л.с. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Об'єм паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина обробки | 110 см |
| Глибина обробки | від 10 см |
| до 30 см | |
| Редуктор | шестерний редуктор конічного типу |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Діаметр коліс | 4,00-10 |
| Комплектація | Інструкція, фреза, сошник |
| Вага (кг) | 105 |
| Розмір (мм) | 1755/1100/1000 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | 170 |
| Минимальная ширина обработки | 80 см |
| Максимальная ширина обработки | 110 см |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматические, Фрезы |
| Скорость вращения фрез | 300 об/мин |
| Скорость движения (транспортная) | 5 км/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колес | 10 дюйм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 19 200 ₴
- В наличии
- Код: 1100C
19 200 ₴
+380 (68) 212-87-57
- +380 (97) 525-35-88Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00







