+380 (68) 212-87-57
+380 (97) 525-35-88



Дизельний мотоблок Hollster 1100B Lux модель 10 к\с
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель | 1100В LUX |
| Модель двигуна | 186FВ |
| Тип ДВЗ | дизельний, одноциліндровий, 4-х тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 418 см³ |
| Потужність двигуна | 10,0 л.с. (7,0 кВт) |
| Тип запуску | ручний старт, |
| Об'єм паливного бака | 5,5 л |
| Об'єм масла в редукторі | 2,5 л |
| Обсяг масла в картері | 1.65 |
| Охолодження двигуна | повітряне примусове |
| Ширина обробки | 1135 см |
| Глибина обробки | від 15 см |
| до 30 см | |
| Редуктор | шестерний редуктор конічного типу |
| Кількість передач | 4 вперед, 2 назад |
| Діаметр коліс | 5,00-12 |
| Комплектація | Руль КМ, інструкція, фреза, диски захисту рослин, сошник |
| Вага (кг) | 132 кг |
| Розмір (мм) | 1800/1050/850 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | 186 |
| Минимальная ширина обработки | 55 см |
| Максимальная ширина обработки | 135 см |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматические, Фрезы, Диски защиты растений |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр колес | 12 дюйм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 28 500 ₴
- В наличии
28 500 ₴
+380 (68) 212-87-57
- +380 (97) 525-35-88Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


