+380 (68) 212-87-57
+380 (97) 525-35-88





Bizon 1100 BE3 Lux 12 кс Дизельный мотоблок
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
| Модель | 1100ВЕ |
| Модель двигуна | 188FВЕ |
| Тип ДВЗ | дизельний, одноциліндровий, 4-х тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 511 см³ |
| Потужність двигуна | 12,0 л.с. (9,0 кВт) |
| Тип запуску | ручний старт, електростартер |
| Об'єм паливного бака | 5,5 л |
| Об'єм масла в редукторі | 2,5 л |
| Обсяг масла в картері | 1.65 |
| Охолодження двигуна | повітряне примусове |
| Ширина обробки | 1135 см |
| Глибина обробки | від 15 см |
| до 30 см | |
| Редуктор | шестерний редуктор конічного типу/ наявність диференціалу |
| Кількість передач | 3 вперед, 1 назад |
| Діаметр коліс | 5,00-12 |
| Комплектація | Руль КМ, інструкція, фреза, диски захисту рослин, сошник,пара дифференциалов |
| Вага (кг) | 170 кг |
| Розмір (мм) | 1800/1050/850 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Мотоблок |
| Система запуска | Электростартер |
| Тип двигателя | Дизельный |
- Цена: 35 600 ₴
- В наличии
- Код: 1100 BE3
35 600 ₴
+380 (68) 212-87-57
- +380 (97) 525-35-88Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00







