




Генератор бензиновий COVAX EPH37700E (3 кВт) 1-фазний з електростартером +AVR
Опис
Генератор бензиновий з мідною обмоткою Covax EPH37700E 3 кВт 1-фазный з електростартером
Генератор Covax EPH37700E - це генератор, що працює на бензині марки А-92 та А-95.
Зібраний із дотриманням усіх стандартів якості виробництва.
У разі відсутності централізованого електропостачання може стати надійним і стабільним джерелом електричної енергії.
Використовується як резервне або аварійне джерело живлення 220В/50Гц, а також для тимчасового забезпечення електроенергією на дачі, у поході, будівництві.
Компактні розміри дають змогу встановлювати його і в невеликому приміщенні.
Є захист від перегрівання та перевантажень.
Технологія AVR контролює вихідну напругу генератора на постійному значенні, не допускаючи перепадів. що дуже важливо для сучасної техніки, чутливої до стрибків в електроживленні.
Налаштовувати та запускати його не складно.
За високої якості, вартість цього генератора цілком доступна.
Номінальна потужність – 2,8 кВт, максимальна – 3,0 кВт.
ОСОБЛИВОСТI:
> Рівень шуму 67 дицибел
▷ Захист від перевантаження двигуна
▷ Захист від короткого замикання
▷ Захист від низького рівня олії
▷ AVR (автоматичне вирівнювання напруги генератора)
▷ Низький рівень шуму
▷Обмотка генератора: мідь
▷ Економна витрата палива
▷ Посилена рама з антивібраційними ніжками
▷ Електростартер
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
⫸ Тип генератора – синхронний
⫸ Тип двигуна: 4-х тактний, одноциліндровий
⫸ Тип обмотки – мідна
⫸ Номінальна потужність – 2,8 кВт
⫸ Максимальна потужність – 3,0 кВт
⫸ Витрата палива – 360 грам на 1 кВт/год.
⫸ Система охолодження двигуна – повітряна
⫸ Система запуску: електростартер.
⫸ Конструкція – стаціонарна
⫸ Кількість фаз – 1
⫸ Кількість розеток - 2 однофазні 220В/50 Гц
⫸ Індикатор рівня паливного бака:
⫸ Об'єм паливного бака - 15 л
⫸ Об'єм масляного бака - 0,6 л.
⫸ Габарити упаковки см, 60-45-45
⫸ Bага, кг - 40
Характеристики
Номінальна потужність Вид палива Система пуску Кількість фаз Країна-виробник товару| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Конструкция | Стационарная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 28 кВт |
| Максимальная мощность | 30 кВт |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 9 час |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 3000 Вт |
| Емкость аккумулятора | 8 Вт/ч |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
- Цена: 10 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 37700E
10 000 ₴
- +380 (97) 525-35-88Валентина
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00







