




Дизельний мотоблок 7к/с Бізон 1100АЕ стандарт /Bizon 1100AE Standart
ОПИС МОДЕЛІ МОТОБЛОКА BIZON 1100AEstandart :
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВІГАТЕЛЯ BIZON 1100AE (аналог HONDA), на 7 л.с.
- Поршень на 296 куб. см
- Вал відбору потужності під шпону дає змогу агрегатувати активне навісне обладнання. (частота обертання 3600/1800 об/хв.)
- Расход палива 1,1 л/год
- Примусове Повітряне охолодження
- 50% економія оливи и 20% економія палива завдяки верхньому розташуванню клапанів OHV і похилого циліндра
ПЕРЕВАГИ ДИЗЕЛЬНИХ РУХІВ:
- Потужність дизельних двигунів зазвичай вище
- Низька витрата палива (заощадження на паливі 30-40% , порівнюючи з бензиновими двигунами)
ХАРАКТЕРИСТИКИ РЕДУКТОРА МОТОБЛОКА BIZON 1100A-3 LUX:
- Шестернястий, розбірний редуктор (розрахований на великі навантаження)
- Корпус зроблений з чугуна
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ МОТОБЛОКА BIZON 1100A standart:
- Призначений на оброблення землі від 70 соток і вище!
- Вага 140 кг (забезпечує впевнену роботу під час культивації та перевезення вантажів)
- Регульована фреза 75/110 см по зовнішньому боку коліс
- Регулювання ширини колії
- Регулювання керма вверх-вниз на 135°, влево/вправо на 180°
- Зручна коробка передавання 2 вперед/1 назад. мотоблок преміального класу
- Кнопка екстреної зупинки двигуна (на кермі)
Мотоблоки — категорія популярної сільськогосподарської техніки. З їхньою допомогою ви можете максимально просто та швидко виконувати низку операцій, включно з запаленням, окучуванням, культивацією, боронуванням тощо. Ми раді запропонувати модель дизельного мотоблока BIZON 1100Astandart, яка вирізняється наявністю ручного стартера. Техніка надійна, проста у використанні та потужна.
Обладнана модель із додатковою зниженою передачею для комфортнішої роботи.
НАДІЙНІСТЬ МОТОБЛОКА BIZON 1100A standart:
- Моторесурс мотоблока 3 тис. годин (розрахований на 6-7 років активного використання)
- Гарантія 2рік (63 сервісні центри в Україні)
- Дискретний датчик аварійно-низького рівня оливи (не дає запустити двигун при низькому рівні оливи)
- Металеві ручки керування
- Встановлено повітряний фільтр в оліїній ванні (допомагає захистити двигун у сильно запиленому середовищі)
- Чавунний картер двигуна ( Нечутливий до перегрівання)
- Багатодискове зчеплення (посилює передавання крутного моменту, забезпечує плавність ходу)
НАЙКРАЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ BIZON 1100A standart:
- Роторна косарка
- Фреза
- Плуг
- Картоплекопалка (універсальна/вібраційна)
- Картоплесаржалка
- Дискові та стрілоподібні окучники
- Плоскорез
- Причіп
- Грунтозацепи
Ключові особливості товару
![]() |
Потужність 7 л.с. дає можливість виконувати роботу будь-якого рівня складності. |
![]() |
За потреби можна встановлювати додаткове навісне обладнання. |
![]() |
Ця модель вирізняється порівняно невеликою витратою палива — 0,8 л/год. |
![]() |
Гранична глибина запашки за допомогою мотоблока BIZON — 30 см. |

Інші важливі моменти
![]() |
Високопродуктивна система повітряного охолодження. |
![]() |
Двигун ефективно працює як на низьких, так і високих обертах. |
![]() |
Передбачено наявність 2 коліс із діаметром 10 дюймів. |
![]() |
Мотор заводиться за допомогою ручного механічного стартера. |
Якщо ви хочете замовити мотоблок BIZON 1100A LUX, просто залиште заявку на сайті нашої компанії!
Як купити Дизельний мотоблок BIZON 1100A standart

Виберіть агрегат і додайте модель до Кошику

Менеджер перетелефонує й проконсультує Вас

100% оплата: накладене платеж або безналу

Доставка ТК по Україні в найкоротші терміни
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | 178FE |
| Минимальная ширина обработки | 60 см |
| Максимальная ширина обработки | 110 см |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| В комплекте оборудования | Передняя подпорка, Колеса пневматические, Сцепка, Аккумулятор, Фрезы |
| Скорость вращения фрез | 360 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр колес | 10 дюйм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 27 590 ₴
- В наличии
- Код: 1100АЕ
27 590 ₴
- +380 (97) 525-35-88Валентина
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00









