




Акумуляторний культиватор Bizon BK 500 48v з 2 акб акумуляторний розпушувач грунту мінікультиватор електрокультиватор
Bizon BK 500 — це сучасне рішення для власників садів, дач та невеликих присадибних ділянок. Забудьте про незручні дроти та запах бензину. Завдяки потужній системі 48В, цей компактний помічник легко справляється з розпушуванням ґрунту, підготовкою грядок до посадки та видаленням бур’янів.
Його головна перевага — поєднання мобільності та продуктивності. Завдяки продуманій ергономіці та невеликій вазі, робота в саду перестає бути виснажливою справою, перетворюючись на легкий і приємний процес.
Характеристики:
Напруга: 48 В
Ширина обробки: 220 мм
Глибина обробки: 180 мм
Діаметр ножів: 180 мм
Тип акумуляторів: Li-ion
Ємність акумуляторів: 6.0 Аг
Посадка акумулятора: Роз'єм Makita
Комплектація:
Акумуляторний культиватор Bizon BK 500 — 1 шт.
Акумулятори 48V / 6.0 Ah — 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Комплект ножів (фрез)
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Аккумуляторный |
| Минимальная ширина обработки | 15 см |
| Максимальная ширина обработки | 10 см |
| Максимальная глубина обработки | 10 см |
| Количество передач | 1 вперед |
| Система запуска | Электростартер |
| Трансмиссия | Червячный редуктор |
| Сцепление | Муфта |
| В комплекте оборудования | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 560 ₴
- В наличии
- Код: 1112
3 560 ₴
- +380 (97) 525-35-88Валентина
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00







