+380 (68) 212-87-57
+380 (97) 525-35-88
Новинка










Культиватор Бізон 900-1-7 кс передач 2+1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Модель двигуна: 170
- Тип двигуна: бензиновий
- Тип двигуна: 4-тактний, OHV
- Потужність двигуна (к.с.): 7,0
- Об'єм двигуна (см³): 212
- Тип охолодження: повітряне
- Об'єм паливного бака (л): 3,6
- Рекомендуване паливо: АІ 92-95
- Повітряний фільтр: масляна ванна
- Об'єм масла в картері (л): 0,6
- Тип масла в картері: SAE 10W30
- Кількість передач (вперед/назад): 2/1
- Редуктор: ланцюговий
- Ширина обробки (мм): 500-850
- Максимальна глибина обробки (мм): 150-300
- 6 фрез по 4 ножі
Додаткова інформація:
гарантія 2 роки
- Культиватор оснащений потужним 4-тактним двигуном та надійним ланцюговим редуктором, що забезпечує високу ефективність при обробці ґрунту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170 |
| Мінімальна ширина обробки | 150 см |
| Максимальна ширина обробки | 200 см |
| Максимальна глибина обробки | 50 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестеренчато-ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Передня підпора, Транспортувальне колесо, Фрези, Зчіпка |
| Швидкість обертання фрез | 300 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фрез | 6 шт. |
| Кількість ножів | 24 шт. |
| Регулювання висоти | Так |
| Реверс | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Об'єм масляного бака | 5 л |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Тип запуску | Ручний |
- Ціна: 13 350 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 900-1
13 350 ₴/комплект
+380 (68) 212-87-57
- +380 (97) 525-35-88Валентина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00





